بلاگ رو با موضوعي از کسب و کار شروع مي کنيم.

در اين اوضاع اقتصادي که هزينه هاي شرکت ها بسيار بالا رفته سرفه جويي راه حل قطعي براي جلو افتادن از رقبا است. شرکت هاي با حجم توليد کم از هر محصول خود (چه به لحاظ کشش بازار يا به دليل تنوع بالا کالايي) و شرکت هايي که قصد توليد بصورت پايلوت دارند معمولا با چالش چاپ تعداد کم ليبل، کارتن، کاتالوگ و بسته بندي مواجه هستند. پيشنهاد ما چاپ ديجيتال ليبل پشت چسب دار و همچنين چاپ ديجيتال کاتالوگ است. بصورت عمومي در چاپ ديجيتال ليبل چه کاغذي باشد (با روکش و بدون روکش) و چه ليبل شيشه اي باشد تقريبا قيمتي معادل 2 برابر چاپ افست است. اما خب قطعا در صورتي که حجم استفاده کم باشد به صرفه است. بخصوص در ليبل هاي شيشه اي که معمولا بصورت رول مي باشند و حجم سفارش آنها معمولا بايد تناژ باشد و راه حلي به جز ديجيتال وجود ندارد. 

با سرچ در گوگل مي توانيد تعداد بالايي از شرکت هاي چاپ ليبل ديجيتال را بيابيد اما حتما بايد يک پارت با اون شرکت کار کنيد تا کيفيت کارهاشون رو ببينيد و مقايسه کنيد.

البته فراموش نکنيد که اگر محصول شما مايع است حتما از کمپاني درخواست کنيد که حتما ليبل با روکش سلفون مات يا براق به شما تحويل دهند تا در برخورد با مايع مشکلي ايجاد نشود. 

به اين روش دقيقا به همان تعداد که نياز داريد ليبل دريافت مي کنيد و دورريز کار به شدت پايين مي آيد

منتظر نظراتتون هستم تا مطالب رو با سليقه شما تنظيم کنم.

تلاشم اينه که مطالب حوزه کسب و کار و پزشکي (البته نه خيلي تخصصي چون من پزشک نيستم) رو براتون به اشتراک بزارم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت تفریحی و سرگرمی چفچفک محصولات آموزشی عرفانی زاده فروشگاه دندانپزشکي دنسيس Amanda خدایا به امید تو !فیلچه David جهان گستر